دانلود آهنگ زندگی بی تو دیگه عمرا بارون بی تو دیگه عمرا شایان قاسمی موزیک ایرانی

Ahang zendegi ni to dige omran baro bi to dige omran

دانلود اهنگ زندگی بی تو دیگه عمرا بارون بی تو دیگه عمرا - موزیک ایرانی

واسه تو میزنه قلبم اومدی تو دلم کم کم نمیتونم آروم بگیرم بی تو أَصْلًا واقعا حالا که اومدی لُطْفاً بمون وَ بسازیم باهم خَاطِرَهُ هامونو چشماتو نگیری أَزُّ مِنْ عشقم زندگی بی تو دیگه عُمُراً بارون بی تو دیگه عمرا حال خوب بی تو دیگه مِثْلَ یه کابوسه عاشقی بِدُونِ تو دیگه عُمُراً آخه عُمُراً عُمُراً عمرا دلم غیر تو دیگه کسی رَوِّ بخوادش

زندگی بی تو دیگه عُمُراً بارون بی تو دیگه عمرا حال خوب بی تو دیگه مِثْلَ یه کابوسه عاشقی بِدُونِ تو دیگه عُمُراً آخه عُمُراً عمرا عمرا دلم غیر تو دیگه کسی رَوِّ بخوادش

عزیز میمیرم غَمٍّ وَ تو چشات ببینم سرتو رَوِّ شونم بذار تا آروم بگیرم تو مَالِ منی وَ بِهِ هَمَّهُ بگو اینو آخه یه دنیاست یه یارم محاله تنهات بذارم رومانتیک میشم مِنْ وقتی میگی هواتو دارم میدونی این دیوونه عاشق تو میمونه زندگی بی تو دیگه عُمُراً بارون بی تو دیگه عمرا حال خوب بی تو دیگه مِثْلَ یه کابوسه

لینک دانلود آهنگ

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : عمرا ,عُمُراً ,بارون ,زندگی ,کابوسه ,رَوِّ ,دیگه عمرا ,دیگه عُمُراً ,عُمُراً بارون ,دیگه مِثْلَ ,موزیک ایرانی ,دیگه عُمُراً بارون ,کابوسه عاشقی بِدُونِ ,عمرا موزیک ایرانی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حريم تشيع وحیداله موسوی آنتا چيلر دماي منهاي صدو چهار درجه سانتي گراد آرتروز زانو دانستنی های جنسی | آموزش روابط زناشویی از نسل آب Candace rmsft